skip to Main Content
Düşmeyen Instagram Kullanicisi Min

Düşmeyen instagram kullanıcısı var mı?

İnstagram takipçi satın alan hesapların en büyük sorunu takipçilerin gittikçe azalmasıdır. Gerçek takipçiler aktif oldukları için takip ettiği hesapları istediği bir zamanda takipten çıkabiliyor. Trendol olarak telafili hizmet sunuyoruz ve büyük düşüşlerin önlemini alıyoruz. Ancak takipçilerin düşmesi için kesin çözüm düşmeyen instagram kullanıcısı arayan müşterilerimiz için hayal kırıklığı olabiliyor. Peki düşme sebepleri nelerdir?

  • Unfollow : Kullanıcıların kendi isteği ile takipten çıkması
  • Hesap kapatılması : İnstagram kurallarına ısrarla uymayan hesapların kapatılması
  • İşlem iptali : instagram limitlerini geçen hesapların son işlemleri iptal oluyor

Bot takipçiler etkileşim yapmadığından dolayı çok fazla tercih edilmiyor. Ancak gerçek takipçilerden de gözle görülür bir etkileşim beklemek doğru değildir. Çünkü bilerek ve isteyerek sizleri takip etmiyor. Takipçi almaktaki en büyük amaç pazarlama stratejisi olarak görülmelidir. 1000 takipçi ve altı hesaplardan alışveriş yapmak ile 10k takipçi ve altındaki hesaplardan alışveriş yapmak arasında dünya kadar fark vardır.

Takipçi almak zararlı mı?

Trendol müşterilerinden deneyimlerimize göre instagram kaynaklı bir zarar görülmüyor. Organik takipçileriniz aynı şekilde paylaşımlarınızı görüyor. Tüm sosyal medya da takipçi satın alma işlemi yapılıyor. Yapılan araştırmalara göre her 3 hesaptan 1 tanesi kendisine ekstra takipçi göndermiştir. Ancak topluluk kurallarına uymadan yapılan işlemler hem instagram gözünde hem de gerçek kullanıcılar gözünde zarar görecektir.

Düşmeyen instagram kullanıcısı

Son olarak bot takipçi dediğim yani program yardımıyla bilgisayar üzerinden açılmış hesaplar var. Bu hesaplara profil fotoğrafı konuluyor. Sonrasında bilgi yazılıyor. Paylaşım yaptırılıyor. Hatta hikaye paylaşımı da yapılıyor. Kendi aralarında takip yaptırıldıktan sonra satış için hazır hale geliyor. Bu tarz kullanıcılar daha kalıcı oluyor.

etiketler: takipçi satın alma, takipçi satın almak, düşmeyen instagram takipçi, Düşmeyen instagram kullanıcısı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir