skip to Main Content
Bot Takipçi Almayın

Instagram Bot Takipçi Almayın

İnstagram da bot takipçilere olan talep son güncellemelere rağmen devam etmektedir. Bot takipçiler aslında bir kullanıcı tarafından yönetilmeyen hatta oluşturulmayan fake hesaplardır. Genelde yazılım destekli teknolojiler ile oluşturulmaktadır. Trendol olarak kesinlikle bot takipçi almayın tavsiyesinde bulunuyoruz. Ancak bot takipçiye olan talep yüksek seviyededir. Bot takipçilere olan kullanıcı talebi ise şu sebeplerden doğmaktadır;

  • İnstagram da ticarete hızlı giriş yapmak.
  • Motivasyonu artırmak daha fazla sayfa ile ilgilenmek.
  • Sayfanın daha ciddi olmasını sağlamak.

İnsanların Instagram’a daha çok yönelmesi, daha çok zaman geçirmesi sebebiyle artan etkileşimlerde geri bildirim arzusu oluşuyor yani fotoğraflarını beğendiği kullanıcıların da kişinin kendi fotoğraflarını beğenmesini bekliyor, yorum yapıldığında yorum yapılmasını bekliyor ve aslında bu sebeplerle de kişiler zaman zaman huzursuz olabilmekte ve bu sebeple bot takipçilere tercih duyabilmektedir.

Bot takipçilerin tercih sebebi olmasının başında etkileşim gelmektedir. Kişinin takipçi sayısı çok olması kendisine bir özgüven vermekte ve daha çok etkileşim olacağını düşünmektedir. Bot takipçilerin tabiri caizse birer yazılım ürünü olduğundan bahsedilmesinden dolayı istenilen performansı görmek oldukça düşük ihtimal olmaktadır çünkü takipçileriniz aslında aktif ve gerçek kişiler değildir. Takipçi sayınız çok olur fakat bir etkileşim ve sizin tatmin edecek bir geri bildirim almanız çok düşüktür. Dolayısıyla oransal bir hesap yapıldığında da takipçi sayınızın artışı etkileşim oranınızı oldukça düşürecektir.

Instagram ekibi diğer sosyal medya platformlarına göre çok daha aktif çalışmakta ve kaliteli tespitler yapabilmektedir. Araştırmalar sonucunda tespit edilen bot hesapları silebilmektedir. Hatta bot takipçisi çok bulunan hesapları da spam durumuna düşürebilmektedir. Özellikle bir ticari hesap söz konusu ise ve bot takipçi talep edildiyse ticaretiniz oldukça tehlikede olacaktır. Çünkü aktif bir etkileşiminiz olmayacak ve müşteriler profilinizi incelediğinde bot takipçiler olduğunu anlayabilecektir ve tamamen güvensiz bir görüntü oluşacaktır.

Bot takipçiniz çok, etkileşiminiz az olduğunda aslında çok daha huzursuz olacaksınız çünkü ürettiğiniz içerikler, hikaye ve gönderi paylaşımları için tasarladıklarınız tamamen anlamsız gelebilecek sizlere çünkü bot takipçiler beğeni ya da yorum yapma gibi etkileşimler yapmazlar dolayısıyla bir pazarlama söz konusu olmayacaktır. Kaliteli ve dürüst bir kitle için kesinlikle çaba sarf etmeli ve kitlenizi zamanla büyütmelisiniz. Trendol.net gerçek türk takipçiler göndererek yüksek kalitede hizmet veriyoruz.

Organik takipçi satın al

etiketler: Instagram Bot Takipçi Almayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir