skip to Main Content
Instagram Trendol

İnstagram Profiline Bakanlar Nasıl Görünür

İnstagram en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. İnstagramda profiline bakanların nasıl göründüğü ise kullanıcılar için merak unsurudur. Merakların giderilmesi için de birçok uygulama ve yöntemler oraya atılmıştır. Ancak bu uygulamalar ve yöntemler, kullanıcılara tam olarak amacına uygun şekilde hizmet edememektedir. Ayrıca bu uygulamaların bazılarında kötü niyetli kullanım ve hesabın şifresinin çalınması söz konusu olabilir. Bu uygulamalar hesabınızın elden gitmesine neden olabilir.

Profile Bakanları Görmek Mümkün mü?

İnstagramda profile bakanların nasıl göründüğü durumu söz konusu değildir. İnstagram bu konuda kullanıcıların gizliliğine önem vermektedir. Birçok uygulama belirli ücretler karşılığında bu hizmeti size sağlayabileceğini söylese de yapabileceği tek hizmet takipçi ve beğeni getirmektir. Ayrıca bu uygulamalar sizin tüm bilgilerinize ulaşabilmektedir. Mesajlarınıza, konumunuza, fotoğraflarınıza ve mobil bankacılık kullanıyorsanız buradaki bilgilerinize ulaşmaları olasıdır. Bu yüzden bu tarz uygulamalar size istenilen sonucu vermeyecektir.

İnstagram profiline bakanlar nasıl görünür hakkında net bir sonuç olmasa da kullanıcılar tahminlerle buna ulaşabilir. Öncelikle hesabı kitli olanların zaten bunu anlaması mümkün değildir. Hesabı açık olanlar ise kullanıcı adı arandığı takdirde rahatlıkla ulaşılabilir bir hesaptır. İnstagram hikaye özelliğiyle hikayenize bakan kişilerin profilinize de bakması olasıdır. Bu hikayelerden dilediklerinizi profilinize sabitleye biliyorsunuz. İnstagram daha önceden sabitlenen hikayelerin kimler tarafından göründüğünü gösteriyordu. Şimdi ise hikaye arşivinde yer alan gönderiler ve sabitlenen hikayeler de 24 saat dolması durumunda kimlerin o hikayelere baktığı artık görünmüyor. Gizliliğe önem veren instagram bu özelliğini de kapattı. Ancak profilinize sabitlediğini hikayelerde kaç kişinin baktığını görebiliyorsunuz. Sayıda artış yaşanması birisinin sizin profilinize baktığını gösteriyor ama kim olduğunu öğrenmeyi mümkün kılmıyor.

Takipten çıkanları bulma:

Takipçi listenizi en son takip edenlere göre sıralayın. Takipçi listenizin tek tek fotoğrafını çekin. (1000 takipçi üstü için çok uygun değil) Telefonunuzda bu fotoğrafları depolayın. Ardından takipçi sayınız azaldığında listeleri karşılaştırarak kim takibi bırakmış görebilirsiniz. Bu şekilde bilginizi hiçbir şekilde paylaşmadan unfollow ları bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir