skip to Main Content
Instagram Takipçi Satın Al Trendol.com

İnstagram Takipçi Artırma Yöntemleri

Pek çok kişi İnstagram üzerinden ticaret yapıyor. Ticarette en önemli şey güvenilirliktir. Hele ki sosyal medya üzerinden ticaret yapılacaksa mutlaka güvenilir bir hesap tercih edilmelidir. 1000 takipçisi olan bir hesap ile 10k takipçisi olan bir hesap arasında ciddi bir güven farkı vardır. İnstagram takipçi artırma yöntemleri sayesinde insanlar ticari hesaplarını güvenilir bir kategoriye çıkarabiliyor.

Bir yandan bot kullanıcılar ile takipçi arttırmak mümkündür. Diğer yandan da gerçek kullanıcılar ile hesabınızı geliştirebiliyorsunuz. Ancak, bu ikisi arasında belirli artılar ve eksiler vardır. Bunları iyi araştırarak doğru seçimi yapmanız gerekiyor.

Bot Kullanıcılar İle Takipçi Artıları Nelerdir?

Kullanıcı satın almak isteyenlerin botları tercih etmesinin bir nedeni var. Bot kullanıcılar ile takipçi satın alanların takipçilerinde düşüş meydana gelmiyor. İnstagram takipçi artırma yöntemleri arasında yer alan botlar, bilgisayar sistemleri ile hesap açıyor. Yani fake bir hesap oluyor. Bu hesapların birer profil fotoğrafları ve biyografi yazıları oluyor.

Bot hesaplar ara sıra hikayeler paylaşıyor ve gerçekçilik kazanıyor. Ancak, bot hesap oldukları için gönderilerine beğeni yapamıyorlar. Bir hesapta 1 milyon kullanıcı varken eklenen gönderilerde 20 beğeninin olması güven veren bir durum oluşturmuyor. Dolayısıyla kullanıcılar bu nedenle bot sistemleri tercih etmiyor.

Gerçek Kullanıcılar İle Takipçi Artıları Nelerdir?

Söz konusu İnstagram takipçi artırma yöntemleri olduğu zaman gerçek takipçiler her zaman daha sık tercih ediliyor. Tabi ki gerçek takipçi kullanmanın da belirli artıları ve eksileri bulunuyor. Öncelikle gerçek takipçilerin en önemli artılarından biri gerçek kişiler olmalarıdır. Yani, gönderi yapan, İnstagram’ı takip eden, beğeniler yağdıran insanlardır. Dolayısıyla siz, onların hesabında olacağınız için gönderilerinizi görebilecek ve beğenebileceklerdir.

Gerçek takipçilerin en önemli eksisi ise sizi kendi istekleri ile takip etmiyor olmalarıdır. Yani hesabına giren ve arkadaşlarını inceleyenler sizi tanımadıkları için hesabınızı arkadaş listelerinden çıkarabiliyor. Yapılan araştırmalar sonucunda %30’unun hesabı sildiği görülüyor. O nedenle de sizlere telafili bir hizmet sunuyor, daha güvenilir bir hesap oluşturmanıza yardım ediyoruz.

Hesap Takipçilerinin Arttırılmasının Amacı Nedir?

İnstagram’da kullanıcı satın alma işlemi genel olarak fenomen olmak isteyenler ya da satış yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Yani insanlar bu amaçlar nedeni ile takipçi satın almaktadır. Takipçi satın alma işlemlerini yaparken, bazı kurallara uyduğunuz zaman gerçekçilik kazanmanız kolay oluyor:

  • Sürekli olarak paylaşımlar yapmalısınız.
  • Sürekli farklı tarzlarda paylaşım yapılması gerekiyor.
  • Kopya olan herhangi bir içeriğin hesabınızda bulunmaması gerekiyor.
  • Kullanıcılar ile her an iletişimde olmanız önemlidir.
  • Aynı zamanda sayfanızın da bir amacı olmalıdır.

Arttırma İşlemleri Nasıl Yapılır?

İnstagram takipçi artırma yöntemleri araştırmasının ardından takipçi almak istediğinize karar verdiniz diyelim. Ne kadar takipçi istediğiniz çok önemli. Çünkü takipçi sayısı direkt olarak süreyi etkileyen bir durumdur. Bir hesaba 1 gün içinde 1 milyon takipçi yüklenmesi hiçbir zaman doğal görünmez. Hesabınızın itibarını zedeler.

1 milyon gibi yüksek kullanıcı sayısı istediğiniz zaman bunun hesaba aktarılmasını 6 aya yayıyoruz. Bu sayede güvenilir bir şekilde hizmet vermiş oluyoruz. Gerçekçilik kazandırıyoruz. Bunun yanında 1000 takipçi gibi küçük toplulukları ise 24 saat içinde hesabınıza aktarıyoruz.

Hesabınızı aktif tutmak sizin göreviniz. Yani takipçi satın alımı yaptıktan sonra herhangi bir hareketlilik göstermezseniz takipçileriniz sizleri birer birer terk edecektir. Biz uygulama sonrasında hesabınızdan çıkacak olan takipçilerin telafisini yapıyoruz. Ancak, yine de geri kalan takipçileri elinizde tutabilmek adına aktif bir sayfa yöneticisi olmalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir