skip to Main Content
Instagram Takipçi

İnstagram Takipçi Satın Al 2019

İnsanlar sosyal medyada fenomen olmak istiyor. Aynı zamanda İnstagram’ı bir ticaret aracı olarak kullanan kişiler de var. Ancak, İnstagram’da takipçi kasmak, çok uzun bir süre alacaktır. O nedenle İnstagram takipçi satın al işlemleri ile kısa sürede hesabınızı aktif bir hesap haline getirebilirsiniz.

Çoğu kişi takipçi satın almanın güvenilir bir yol olmadığını dile getiriyor. Ancak, bu durumu genellemek ne yazık ki yanlıştır. Çünkü iki farklı şekilde takipçi alınabiliyor. Bunlar gerçek takipçi olabildiği gibi botlardan oluşan bir kitle de olabiliyor. Botlardan oluşan kitleler bir süre sonra etkisini kaybediyor ve hesabın itibarını zedeliyor.

 

İnstagram Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Satın alma işlemlerini yaparken bazı hususlara çok dikkat etmek gerekiyor. Normalde 100 takipçiniz varken bir anda 1 milyon takipçiye sahip olmanız inandırıcı olmayacaktır. O nedenle biz, sizler için en iyisini planlıyor, doğru hamleler yaparak hesabınıza doğal bir görünüm sağlıyoruz.

İnstagram takipçi satın al işlemlerini yaparken ne kadar takipçi satın aldığınız ile ilgili bir süre planlaması sağlıyoruz. 1 milyon takipçi alacaksanız bunun 6 ay içinde hesabınıza yüklenmesini sağlayarak gerçekçilik yaratıyoruz. 1000 takipçi işlemlerini ise 24 saat içinde tamamlamış oluyoruz.

Takipçi satın alma işinde takipçilerin %30’unun unfollow yaptığını tespit ettiğimiz için sizlere hizmet verirken bunu göz önünde bulunduruyoruz. Yani 1000 kişilik bir takipçi aldığınız zaman hesabınıza 700 kişinin geçeceğini ön görüyor, bu nedenle sizlere 1300 kişilik bir hizmet veriyoruz.

Takipçi Satın Almanın Hesaba Artıları Nelerdir?

Fenomen olmak isteyenler ya da internet üzerinden ticaret yapmak isteyenler takipçi satın almak zorunda kalıyor. Rakiplerinizden daha güvenilir bir hizmet verdiğinizi gösterebilmeniz çok önemlidir. İnstagram takipçi satın al işlemini yaparak neler kazanacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki maddeleri iyi okuyun:

  • Satış yapacak olanların hedef kitlesine daha güvenilir görünmesini sağlıyoruz.
  • Organik çalışmalar sayesinde gerçek takipçi kazanmanıza yardım ediyoruz.
  • İnstagram’da tanınan bir yüz olmanız için hizmet sağlıyoruz.
  • Sadece belirli bir kesime değil, kapsamlı bir kesime ulaşmanız için uğraşıyoruz.
  • Satacağınız ürünleri ve hizmetleri daha iyi tanıtmanıza yardım ediyoruz.

Takipçi Satın Almanın Hesaba Zararları Nelerdir?

Takipçi satın alarak hesabınızı hareketlendirmeniz söz konusudur. Ancak, alacağınız takipçilerin bot olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda hesabınızın herkese açık olması da çok önemlidir.

Bot takipçi olmadığı sürece takipçi alınmasının herhangi bir zararı yoktur. Öncelikle İnstagram toplum değerlerine aykırı olan paylaşımlar yapan hesapları kapatır. Ancak, takipçi kasmanın böyle bir duruma mahal vermediği ortadadır. O nedenle de erişim sorunuz söz konusu olmayacaktır.

Hangi Durumlarda Hesap Erişimi Düşer?

İnsanlar, genel olarak bir İnstagram hesabı açıyor ve bu hesabın şifresini paylaşıyor. Bu sayede gerçek takipçi olarak karşınıza çıkıyor. Biz, bu kişiler aracılığı ile hesabınıza takipçi yüklüyoruz. Takipçi satın almanızda bir sakınca yok. Ancak, alım sonrasında aşağıdaki işlemleri yaparsanız gerçekçilik yok olacaktır:

  • İki gönderi arasında çok uzun bir sürenin bulunuyor olması,
  • Sürekli olarak aynı ya da benzer gönderilerin paylaşılıyor olması,
  • Başkalarında bulunan kopya içeriklerin paylaşılması,
  • Takipçiler ile iletişim halinde olunmaması,
  • Sayfanın herhangi bir amacının bulunmaması.

İnsanlar eğer ki yukarıda belirtilen işlemleri yapmazsa hesap her zaman organik görünecek ve amacına hizmet verecektir. İnstagram takipçi satın al hizmetinden yararlanırken sizlere ne gibi artılar sağlayacağı konusunda net bir bilgi edinmeniz önemlidir. Bu sayede amacınıza ulaşma konusunda herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir