İnstagram yeni hesap açanlar

Virtuf-Image Virtuf-Image Virtuf-Image Virtuf-Image
Image-HasTech

İnstagram Yeni Hesap Açanlar

Eğer yeni bir instagram hesabı açıp ne yapmam gerekir diye düşünüyorsanız bu makalemizi dikkatle incelemelisiniz.

Rehberdeki kişileri ekleme:


Öncelikle instagram hesabınızı açtığınız telefonda rehberinizdeki kişilerin instagramını ekleyebilirsiniz. İnstagram anasayfanızda sol üst köşedeki tuşa tıklayıp yeni insanları keşfet bölümünden yakın arkadaşlarınıza takip isteği gönderebilirsiniz.


Facebook arkadaşlarını ekleme:

Ardından facebook a bağlan bölümünden facebook arkadaşlarınızı da ekleyebilirsiniz. Yakın çevrenizi instagram hesabınıza ekledikten sonra sektörünüzdeki başarılı hesapların araştırması yapılmalı. Başarılı rakip hesapların neler yaptığı incelenmelidir.


Anahtar kelime analizi: (etiketler)


Sektörünüz ile alakalı anahtar kelimeleri incelemeli bu anahtar kelimelerden en çok kullanılanları paylaşımlarınıza eklemelisiniz. Paylaşımlarınızda alakalı etiketleri kullanmak önemlidir. Etiketlerde başlıca gönderiler bölümü var. Yüksek beğeni ve yorum(organik) ile başlıca gönderilere çıkma şansınız olacaktır.


Alakalı hesaplara takip isteği gönderme:


Müşteri potansiyeli olacak hesapları takip etmek gerekir. Bunun için anahtar kelimelerde paylaşım yapmış kişileri beğenerek işleme başlayabilirsiniz. Bunun yanında sizin sektördeki paylaşımları beğenen kişiler sizlerin potansiyel müşterisi olabilir.


İnstagram organik takipçi satın alma:


Yeni hesaplar mutlaka organik takipçi satın alarak müşterilerine güven vermelidir. Takipçi, beğeni ve yorum sayılarına dikkat ediliyor. Kaliteli içerikleri organik takipçi, beğeni ve yorum ile destekleyebilirsiniz.


Diğer hesaplardan reklam:


Takipçi kitlesi müşteri potansiyeli olabilecek hesaplara mesaj atılıp reklam teklifi gönderebilirsiniz. Bu şekilde organik takipçiniz artacaktır.

Virtuf-HasTech
iletişim

soru ve görüşleriniz için iletişime geçiniz

Image-HasTech