skip to Main Content
Takipçi

İnstagram yüksek kaliteli türk takipçi

İnstagram 2019 yılında yaptığı yeni güncellemeler ile Proxy ip ile takipçi gönderimi büyük oranda engellemiştir. Takipçi ve beğeni hizmetlerinde kalite düşmüştür. Bot takipçilerin önü çok yüksek oranda kapanmıştır. Trendol olarak bizler gerçek takipçi hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Gerçek takipçiler instagram tarafından kesinlikle silinmiyor. İnstagram yeni güncellemesinde takip etme, beğeni, yorum vs… limitlerini de değiştirdi. Örneğin bir ayda 90 bin kişiye takip isteği gönderilebilirken bu rakam aylık 6000’e düşmüştür. Saatlik takip ve beğeni limitleri aynı şekilde değiştirilmiştir. İnstagram limitleri hakkında bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz.

İnstagram pazarlama kanalı olarak reklam verilmesini istiyor. Reklam kazancını arttırmak için diğer pazarlama yöntemlerine kısıtlar koyuyor. Özellikle işletme hesaplarında kendi takipçilerine erişim oranı çok fazla düşmüştür. Bu sorunu çözmek için işletme hesapları dışarıdan takipçi ve beğeni almak durumda kalıyordu. Uzun bir süre instagram bu konuda herhangi bir tedbir almadı. Ancak 2019 yılında bu konuda güncellemeler yaparak tedbirlerini aldı. İşletme hesapları için reklam vermek en önemli alternatif haline geldi.  İnstagram reklamları etkili olsa da kesinlikle tek başına yeterli bir çalışma değildir. Bunun yanında yapılması gerekenler:

  • Hedef kitleyi takip etmek.
  • Anahtar kelimelerde başlıca gönderilere çıkmak.
  • Keşfet bölümünde yer almak.
  • Diğer hesaplardan reklam almak.
  • Gerçek takipçi ve beğeni satın almak.
  • Diğer mecralardan da instagram’a etkileşim almak

 

Trendol.net ise takipçi konusunda farklı bir yönteme geçerek yüksek kaliteli türk takipçi hizmeti vermeye başladı. Yönlendirme yaparak değerli müşterilerine takipçi göndermektedir. Herkes kendi cihazından takip etmektedir. Bu şekilde unfollow oranı çok düşük bir şekilde yüksek kaliteli hizmet verebilmektedir. instagram türk takipçi satın al hizmetleri için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

etiketler: instagram türk takipçi satın al, instagram gerçek takipçi alma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir