skip to Main Content
Takipçi

İnstagram yüksek kaliteli türk takipçi

İnstagram 2019 yılında yaptığı yeni güncellemeler ile Proxy ip ile takipçi gönderimi büyük oranda engellemiştir. Takipçi ve beğeni hizmetlerinde kalite düşmüştür. Beğenilerde kullanıcı kalitesi düşmüştür. Takipçilerde ise hem kalite düştü hem de düşüş oranları artmıştır. Trendol olarak bizler farklı bir hizmete yönlenmek zorunda kaldık. Ayrıca instagram limitlerini arttırmıştır. Örneğin bir ayda 90 bin kişiye takip isteği atabiliyorken bu rakam aylık 6000’e düşmüştür. Saatlik takip ve beğeni limitleri aynı şekilde arttırılmıştır. İnstagram limitleri hakkında bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz.

İnstagram pazarlama kanalı olarak reklam verilmesini istiyor. Reklam kazancını arttırmak için diğer pazarlama yöntemlerine kısıtlar koyuyor. Özellikle işletme hesaplarında kendi takipçilerine erişim oranı çok fazla düşmüştür. Bu sorunu çözmek için işletme hesapları dışarıdan takipçi ve beğeni almak durumda kalıyordu. Uzun bir süre instagram bu konuda herhangi bir tedbir almadı. Ancak 2019 yılında bu konuda güncellemeler yaparak tedbirlerini aldı. İşletme hesapları mutlaka reklam vererek postlarını öne çıkarmalıdır.

Trendol.net ise takipçi konusunda farklı bir yönteme geçerek yüksek kaliteli türk takipçi hizmeti vermeye başladı. Yönlendirme yaparak değerli müşterilerine takipçi göndermektedir. Herkes kendi cihazından takip etmektedir. Bu şekilde unfollow oranı çok düşük bir şekilde yüksek kaliteli hizmet verebilmektedir. instagram türk takipçi satın al hizmetleri için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir