skip to Main Content
Takipçi Satın Alma Min

Instagram’da Takipçi Satın Almak Zararlı mı?

Instagram için iki tür takipçi satışı vardır. Bunlar bot ve gerçek takipçilerdir. Gerçek takipçiler bir cihaz ile gerçek bir insan tarafından açılmış hesaplardır. Trendol.net satışa sunduğu paketlerinde gerçek takipçilerin gönderimi yapıyor. instagram da takipçi satın almanın zararlı olduğunu söyleyen bazı haber ve makaleler mevcut. Bu konuda kesin yargılara başvurmak doğru değildir. Gerçek takipçi satın alma işleminde herhangi bir oluşturmuyor. Ancak instagram topluluk kurallarını hiçe sayarak yapılan takipçi satın alma işlemleri hesabınıza faydadan çok zarar getirecektir. Instagram hesabına 1 dakika da 10000 takipçi gelmesi sonrasında 24 saat içerisinde bu takipçilerin düşmesi hesabınızın itibarını düşürecektir. Aynı şekilde 5 dakikada 1000 beğeni gelmesi sonrasında 1 saatte 20 beğeni gelmesi hesabınızın itibarını düşürecektir.

Trendol takip ve beğeni gönderim işlemleri

Trendol olarak instagram hesabınızın itibarının artması ve daha fazla etkileşim almanız için çalışmalar yapıyoruz. 2000 den fazla müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşıyorken müşterilerden aldığımız geri dönüşler ile hizmetlerimizi daha da geliştiriyoruz. instagram takipçi satın alma süreçlerimiz ile alakalı yazımızı okuyabilirsiniz. Kademeli ve organik gönderimler yaparak instagram topluluk kurallarına uygun bir şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hesabım kapatılır mı?

Yaptığımız hizmetlerden ötürü hiç bir müşterimizin(2000+) hesabı kapatılmadı. Instagram içerik politikasına uymayan hesaplarını kapatabiliyor. Bunun haricinde taklit hesapları ve fazlaca şikayet edilen hesapları kapatıyor. Takipçi ve beğeni satın alan hesaplarda herhangi bir kapatılma durumu yaşanmadı.

Takipçi satın almak etkileşimleri düşürür mü?

instagram etkileşimlerini arttırmak için beğeni sayınızı arttırmak, daha fazla kişinin keşfetine düşmek, etiketlerde ve yer bildiriminde üst sıralarda olmak gerekir. Instagram reklam kullanımı arttırmak için yeni algoritması ile takipçilerinizin postunuzu görme oranını kısıtladı. Daha çok etkileşimde olduğunuz hesapların gönderilerini zaman tünelinde görebiliyorsunuz. Bunun sonucunda instagram kullanıcıları instagram da daha fazla etkileşim ve ziyaretçi almak için reklama para harcaması gerekiyor.

Müşterilerimizde gördüğümüz kadarıyla organik çalışmalarını iyi yapan instagram hesapları bizlerinde yardımıyla etkileşimlerini arttırmıştır. Sadece takipçi ve beğeni satın alarak instagram da etkileşim almayı beklemek doğru değildir. Takipçi satın aldıktan sonra etkileşimleri düşen müşterilerimiz olmuştur. Ancak bu düşüşün başka sebepleri olduğunu gördük. Etkileşim azalmasının sebepleri:

 • uzun süre paylaşım yapmamak
 • aynı tür içerikleri sürekli paylaşmak
 • içerik kalitesizliği
 • kopya içerikleri paylaşmak
 • rekabet yoğunluğu
 • kullanıcılar ile iletişimde olmamak
 • sayfanın bir amacının olmaması
 • gerekli organik çalışmaların yapılmaması

Peki takip ve beğeni işlemlerinin katkıları nelerdir?

İnstagram’ın yoğun kullanılmasıyla beraber algoritma değişikliği yapması ile instagram da takipçi kazanmak zorlaştı. Takipçi ve beğeni satın alma işlemlerinin katkıları nelerdir:

 • Hedef kitleye güvenilirlik duygusu vermek
 • Organik çalışmaların geri dönüşümü arttırmak
 • Instagram’da fenomen olmak
 • Daha fazla insana ulaşmak
 • Ürün ve hizmet tanıtımı yapmak

Müşteri Geri Dönüşümleri

– Bu hesap sayesinde sağlam bağlantılar kurdum. Ya tutarsa diye instagram işine kalkıştım. Aklımdakilerden daha iyi yerlere geldim. Sağolun sizin desteğinizle hesabı toparladık.

– Trendol ile çalışmalara başlamadan önce hesabımda çok ciddi düşüşler yaşamıştım. Hikaye izlenmeleri 670 lerden 90 lara kadar düşmüştü. Haftalık profil erişimlerimde 1400 düşüş olmuştu. Trendol ekibi hesabımı inceledi ve dediklerini uyguladım. Beğeni izlenme ve takipçi de satın aldım. Artık hedeflerime ulaşmaya başlamıştım. Uzaktan eğitim verdiğim bir çok öğrencim oldu.

– Atölye de yaptığım ürünleri instagram da satıyorum. Kendi arkadaşlarımı yönlendirdiğim sayfada paylaşımlar yapıyordum. Trendol dan aldığım takipçiler hesaba güven kattı ve müşteri geri dönüşümleri daha fazla oldu.

– Kademeli olarak gönderim yapmanız çok güzel. Takipçi ve beğeni aldığım anlaşılmıyor. Verdiğiniz hizmette memnun kaldım düzenli olarak sizinle çalışırım.

– Düşüşleri telafi etmeniz çok güzel bir hizmet. Sizin profesyonellik anlayışınızı takdir ediyorum.

– Bu ay oto beğenileri yenilemeyelim isterseniz. Artık istediğim sayıda beğenileri alabiliyorum.

etiketler: takipçi satın alma, instagram takipçi satın al, instagram takipçi satın almak zararlı mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir