skip to Main Content
Instagram 25

Instagram’daki Gizli Profilleri Görebilir miyiz? instagram gizli hesap takip etme.

İnstagram gizli hesabı nasıl görebiliriz? Gizli hesabın profilini görebilmek bazen çok önemli olabiliyor. Gizli hesapları gösteren postegro gibi programlar vardır. Bu tarz programlar her zaman stabil çalışmayabiliyor. Ancak daha etkili ve garantili yöntem yeni bir hesap açıp takip istediği göndermektir. Bu noktada 3 yöntem mevcuttur.

  1. yöntem: Çok fazla yakın olmayan(sürekli telefonla konuştuğu biri olmamalı) bir arkadaşının hesabı olarak benzer isimde yeni bir hesap açılabilir. Ardından takipçi isteği gönderdiğinizde sizin talebinizi büyük olasılıkla kabul edecektir.
  2. yöntem: Gizli hesabın ilgi alanlarına göre bir sayfa açıp o yönde paylaşımlar yaparak ilgisini çekebilirsiniz. Mizah sayfası gibi komedi ya da haber paylaşımları yapan bir sayfa açıp takipçi arttırdıktan sonra ilgisini çeken paylaşımlar olursa sizleri takip edecektir.
  3. yöntem: İş adamları derneği, sokak hayvanları yardım derneği gibi menfaat amacı gütmeyen dernek hesabı oluşturup paylaşımlar yapılarak dikkat çekilebilir. Bu şekilde sizin hesabı bile takip edebilir.

instagram gizli hesapları bu 3 yöntem ile takip ederek görebilirsiniz.

etiketler: instagram gizli hesap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir