skip to Main Content

Keşfet Grubuna hoş geldiniz

Whats app keşfet grubu oluşturuyoruz. Keşfet grubu nedir? İnstagram keşfete çıkmak ve başlıca gönderilerde yer almak nedir bu soruların cevabını verelim. İnstagram da kullandığınız etiketlerden sizlere hedef kitleniz doğrultusunda instagram kullanıcıları paylaşımlarınıza tıklıyor ve profilinizi ziyaret ediyor. Etiketlerde iki bölüm vardır.

İlk bölüm başlıca gönderiler kısmı:

Buradaki gönderiler uzun süre bu kısımda ve en üstte kaldığı için buradaki profiller daha fazla ziyaretçi kazanıyor.

İkinci kısım ise en yeniler kısmı:

Bu kısımda etikette ilk paylaştığınız zaman kısa bir süre görüneceğiz kısımdır. Çünkü bu kısımın tek algoritması vardır. Her yeni gönderi en üstten sıraya girer sonrasında aşağılara doğru kayacaktır. Bu yüzden başlıca yer almak instagram hesabınız için çok avantajlı olacaktır. Bir nevi google da herhangi bir anahtar kelimede ilk sayfada yer almaya benzetilebilir.

İnstagram Keşfet Bölümü

Bu bölüm ise ilgi alanlarınıza göre arkadaşlarınızın beğendikleri ve sizin beğeni yaptığınız sayfalara göre size özel oluşturulan sayfadır. Burada diğer hesapların bir nevi tanıtımı olacaktır. Sizin hesapta daha çok kişinin kefetinde olması için keşfet gruplarımıza katılmalısınız.

Keşfet Grupları

İnstagram hesabınız hangi sektörde ise ona uygun kategori seçip whats app gruplarına katılıyorsunuz. Bu gruplarda sizin sektörden instagram hesapları bulunuyor. Bu grupları bir kişi yönetiyor. Bu kişi her gün paylaşım yapan kişileri gruptan sizlere gönderiyor. Sizler de bu gruptaki herkesin son paylaşımını beğeniyorsunuz. Gruptaki diğer kişilerde sizlerin paylaşımını beğeniyor. Bu şekilde keşfet ve başlıca gönderilerde çıkma şansınız artıyor. Gruplara katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Kayıt
  1. EmailPhone

instagram hesaplarınızın keşfete ve başlıca gönderilere çıkması için çalışmalar yapıyoruz.

21.00 da beğeni yapılacak hesapları sizlerle paylaşıyoruz. Listedeki kullanıcılar hesapların son paylaşımlarını beğenip kaydediyor.