skip to Main Content
Ne Kadar Takipçi Satın Almalıyım

İnstagram’da ne kadar takipçi satın almalıyım

Ülkemizdeki  en popüler sosyal medya ağı instagram uzun bir süre bu popülerliliğini koruyacaktır. İnstagram takipçinizi inorganik ve organik olarak arttırabilirsiniz. Bu noktada her iki yolu da kullanarak takipçinizi arttırmanızı tavsiye ediyoruz. Hangi sektörde çalışıyorsanız o sektörde rakiplerinizi analiz edip ona göre bir takipçi sayısı belirlemelisiniz. Bu sayıya organik bir şekilde ulaşmak yıllarınızı alacaksa bir miktar inorganik takipçi alınabilir. Bu takipçinin yanı sıra beğeni de satın alabilirsiniz. Müşteri kazanmak ve etkileşim almak için organik takipçi gerekirken marka itibarı ve keşfete düşmek için inorganik takipçi gerekir.

Takipçi kazanmada daha fazla başarılı olmak için içerik kalitesini arttırmalısınız. Çok paylaşım yerine ve kaliteli paylaşım daha önemlidir. Kaliteli içerik ile satın aldığınız takipçilerden de etkileşim alabilirsiniz. Kaliteli içerik yüksek takipçili hesabınız için organik takipçi çalışmaları yaptığınızda yüksek geri dönüşüm alabilirsiniz.

Her sektör için en az 10 bin takipçi gereklidir. İnsanlar gözünde psikolojik bir sınır olarak 10 bin takipçi müşterilerinize güven verir. Kolaycılık olarak görmeyin 10 bin 50 bin 100 bin gibi psikolojik sınırları aştığınızda size geri dönüşler artacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir