skip to Main Content
Süreç Min

Takipçi satın alma süreci nasıl oluyor?

Takipçi satın alma süreci hakkında siz değerli müşterilerimize bilgi vermek istiyoruz. Trendol da satın alma yaptığınızda hesabınızın öncelikle gizli olmaması gerekiyor. Hesabınızın açık olduğunu varsayarak konuya devam edelim. Yaptığımız çalışmalar sonucunda en sağlıklı takipçi arttırma doğal artış gibi gözüken takipçi artışıdır. Yani kademeli ve zamana yayılarak gönderim yapmak hem instagram hem de insanlar gözünde daha sağlıklı görünecektir.

Trendol olarak yüksek düşüşleri önleyerek telafili hizmet sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda aldığımız verilere göre gönderilen takipçilerin %30 u unfollow oluyor. Biz de bu oranları baz alarak telafili hizmet sunuyoruz. Gönderim sürecinde büyük düşüşleri engelliyoruz.

Takipçi gönderim süreci:

Sipariş verdikten sonra mesai saatleri içerisinde gönderim yapmaya başlıyoruz. Zamana yayarak gönderim yaptığımız için gönderim sürecinde yaşanan düşüşler engelleniyor. Takipçi gönderme işlemi bittikten sonra 1 ay boyunca talebiniz doğrultusunda telafi yapıyoruz.

Yaptığımız testler sonucunda en büyük düşüşler ilk 1 ay olduğu göründüğü için kullanıcıyı rahatsız edecek düzeyde düşüşleri 1 ay boyunca engelliyoruz. Bir ay sonra ise yüksek düşüşler görünmüyor. Gerçek kullanıcılar olduğu için az da olsa düşüşler devam edebiliyor.

Beğeni gönderim süreci:

Beğeni paketleri satın aldığınızda tek fotoğraf için beğeni düşünüyorsanız siparişte fotoğraf linkini belirtiniz. Daha fazla fotoğraf için alacaksanız canlı destekten bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hangi paylaşıma ne kadar gönderim yapacağımızı söylediğinizde gönderim yapıyoruz. Kendiniz gönderim yapmak istiyorsanız https://sosyal.trendol.net i kullanabilirsiniz.

Oto beğeni gönderim süreci:

Yeni paylaşmlarınız için aylık oto beğeni paketi satın aldığınızda mesai saatleri içerisinde aldığınız beğeniler tanımlanır. Kademeli olarak beğenileriniz paylaşım yaptığınızda hesabınıza sistem tarafından gönderilir.

 

 

etiketler: Takipçi satın alma, instagram organik takipçi, takipçi gönderim süreci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir